SMF Yakıt Filtreleri

SMF uzun yıllardır çok sayıda otomobil ve motor üreticisi yüksek nitelikli yağ filtreleri ve yağ filtresi modülleri üretmektedir. Ve aynı makineler, Aftermarket için de aynı yüksek nitelikli filtreleri imal etmektedir. Bu kadar çok kalite, net avantajlar getirir: Güvenilir işlevler, iyi korunan bir motor ve memnun müşteriler sağlar. Ancak, yeni motor mimarisi, motor bölmesinde giderek daha az alan bıraktığından, ürün tiplerindeki çeşitlilik aralıksız artmaktadır. Uygulama alanları, binek ve ticari araçlar benzinli ve dizel motorlarından, motosiklet motorlarına ve küçük motorlara kadar varmaktadır. Tüm bu motorların optimum seviyede yağlanması, son derece önemli olduğundan, araç üreticilerin hepsi yağ filtresinin düzenli olarak değiştirilmesini zorunlu görmektedir.Yakıt filtrelerimizden yüksek performans beklenir

SMF yakıt filtreleri, yabancı maddeleri güvenilir bir şekilde dışarıda tutar. Yüksek kaliteli filtre malzemelerinin kullanımı sayesinde, yakıt sistemi en küçük kir parçacıklarından arındırılır. Yakıt beslemenin gerektiği gibi sabit kalması, basınç düzenleme modülü ve enjeksiyon pompasındaki fazla yakıtın, yakıt tankına geri gönderilmesi ile sağlanır. Bu da motor işlevini güvence altına alır ve taşıtın verimli çalışmasını sağlar.

Hammaddeler: İnsan, motor ve çevre güvenliği için - yalnızca en iyisi

Hammaddeler: İnsan, motor ve çevre güvenliği için - yalnızca en iyisi Benzin, E10, dizel, biyodizel, metanol veya etanol: SMF her zaman doğru filtreyi sunar. Bu filtre, yüksek nitelikli selüloz, modern sentetik malzeme veya bu iki malzemenin akıllıca bir kombinasyonundan oluşmaktadır. Ve elbette, motorlara ve kullanım alanlarına mükemmel uyarlanmıştır.